+90 212 215 56 60

Bizi Hemen Arayabilirsiniz...

bilgi@estepalace.com

E-posta Adresimiz

Fotoğraf Analizi

Çek + Yükle GÖNDER

Burun Estetiği

Burun estetiği en sık yapılan estetik ameliyattır. Amaç; doğal görünüşlü, yüze uyumlu ve solunum fonksiyonu normal bir burun elde etmektir.

Meme Estetiği

Bu ameliyatla göğüsler hem daha doğal boyutlara ulaşacaktır. Bunların sonucunda da hastanın hayatındaki bir çok sorun da ortadan kalkacaktır.

Jinekomasti

Gençlerde bu durum birçok sosyal ve psikolojik problemlere yol açabilir. 35-60 yaş arasındaki erkeklerde ise kilo alıp vermelerle, büyüme ve sarkma olabilir.

Liposuction

Liposuction; yüzden, ayak bileğine kadar uygulanabilen bir işlemdir. Ancak en çok göbek çevresi, üst bacakların iç ve dış bölgeleri ile sırtta uygulanır.

Karın Germe

Karın derisindeki sarkmalar, çatlaklar ve yağlanmalar için yapılan bu ameliyat hastaların hem sağlıklarını hem de psikolojilerini düzeltir.

Alın Germe ve Kaş Kaldırma

Yüzü canlı ve mutlu gösterebilen kaşlar aynı zamanda üzgün ve yorgun görünmemizi de sağlayabilir. Kaş dokusunun gevşemesi ve yer çekiminin etkisi ile sarkar.

Yüz ve Boyun Germe

Gözün yan kenarı ile ağız yan kenarı arası ORTA YÜZ diye adlandırılmaktadır. Yüz çevre işlemlerinin en çok uygulandığı bölge bu kısımlardır.

Kol ve Bacak Germe

Kilo alıp verme veya yaş ilerlemesi nedeniyle kollarda cilt sarkması olabilmektedir. Bu durum bayanları özellikle kolsuz kıyafet giymede rahatsız etmektedir.

Kulak Estetiği

Gençliğinde yaptırmayıp bu sıkıntısını orta yaşlarda bile gidermeye çalışan birçok insan bulunmaktadır. Sosyal olarak ciddi sorunlar yaratabilmektedir.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapaklarındaki torbalanma ve sarkmalar, kişiyi yorgun ve yaşlı gösterir. Ayrıca üst göz kapaklarındaki fazla deri ve sarkma, kişinin görüş kalitesini bozar.

Çarpık Bacak Estetiği

Diz altında, iç baldır denen bölgede yeterli hacim bulunmaması sonucu oluşan deformite, bayanların ve genç kızların ciddi bir sıkıntısıdır.

Elmacık Kemiği Estetiği

Elmacık kemiği bölgesinin dolgunluğu yüz güzelliğinin önemli bir komponentidir. Bu bölgenin çökük olması yüze sarkmış görüntüsü vermektedir.

Çene Estetiği

Özellikle alt çene ucunun çok geride olması durumunda, çene estetiği yani çenenin olması gereken yerine getirilmesi işlemi yapılabilir.

Vajinoplasti

Bayanların normal doğumlar sonrası vajina iç derisinin (mukoza) iç derisinin aşırı gevşemesi sonucu yapılan bir işlemdir.

Labioplasti

Özellikle vajinanın iç dudaklarının aşırı olması sonucu yapılan bir operasyondur.


Yorumlar (0)

Yorum yap


Aşağıdaki 2 yöntemden bir tanesini seçmelisiniz.

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.