+90 212 215 56 60

Bizi Hemen Arayabilirsiniz...

bilgi@estepalace.com

E-posta Adresimiz

Fotoğraf Analizi

Çek + Yükle GÖNDER

Sakal ve Bıyık Ekimi; tam köselik durumlarında uygulanabildiği gibi bölgesel dökülme veya seyrekliği olan kişilerde de uygulanabilir. Sakal ve Bıyık ekiminde; köklerin donör alandan alınması işlemi saç ekiminde uygulanan tekniğin aynısıdır. Ancak Sakal ve Bıyık Ekiminde dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır;

-Donör alandan birli kökler seçilip ekilir, hiçbir şekilde çoklu kökler ekilmemelidir.

-Kanal açıları oldukça yatık olmalıdır.

-Kökler çok yatık ekilmeli ve her birini yönüne dikkat edilmelidir.

-Sakal ve Bıyık ekimi; çok daha hassasiyet gerektiren bir ekim olduğundan, 2000 greft üzeri ekimlerde operasyon 2 güne bölünmelidir. İyi bir sonuç için bu şarttır.

İyileşme süreci oldukça kolaydır. Ekim sırasında oluşan kırmızı kabuklar 7-10 gün içerisinde yok olur. 10. gün kökler iyice yerleşmiş olur.

Ekilen sakal ve bıyıkların bir kısmı ya da tamamı 1-2 ay içerisinde şok dökülme yaşar. Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kimilerinde hiç dökülme olmazken başkalarında tamamı bile dökülebilir. Bu normal bir süreçtir. Dökülen sakal ve bıyıklar uyuma fazından sonra, yani ekimden ortalama 2 ay sonra çıkmaya başlar. Ve 6 ile 8 ay içerisinde forma girmiş olur.


Yorumlar (2)

 • Fatih Aytekin
  Fatih Aytekin

  4000 kők sakak ve bıyık űcreti nedir

  07 Haziran 2017 Çarşamba
 • Sefa KONCA
  Sefa KONCA

  Merhaba, ben Almanyada yasiyorum sakal ve biyik ektirmesi yaptirmak istiyorum. Fiyat bilgisi almak isterdim ve nasil bir sürec yasiyoruz randevu gün süresi vs.. Tesekürler

  28 Mart 2017 Salı

Yorum yap


Aşağıdaki 2 yöntemden bir tanesini seçmelisiniz.

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.