fbpx

Saç Ekimi

İnsanların fiziki görüntülerinin en önemli unsurlarından birisi olan saçlar, sadece dış görünüm açısından değil, psikolojik açıdan da oldukça önemlidir. Sağlıklı ve dinç bir görünüm için saçların sağlıklı ve bakımlı görünmesi insanın psikolojisini de olumlu etkileyen önemli bir öz güven unsurudur. Ancak çeşitli biyolojik, genetik, yanlış beslenme ve dışsal nedenlerden dolayı saç kökleri güçsüzleşip zamanla dökülür ve dökülen bölgelerde yeniden saç çıkmaz. Bu durumda kişiyi istemediği bir görüntüye sahip olmasından dolayı mutsuzluğa iter ve psikolojik olarak baskı altında hissetmesine neden olur.

Günümüz tıp uygulamalarının hızla gelişmesi sayesinde kellik sorunu artık kalıcı olmaktan çıkmış ve sadece bir kaç saat içerisinde çözülebilen bir durum haline gelmiştir. Yaş aralığı ve kelliğe neden olan sorunlar fark etmeden artık doğal saçlarınıza yeniden kavuşabilir ve kendi saçlarınızla istediğiniz görüntüye sahip olarak her anlamda daha sağlıklı bir hayat geçirebilirsiniz. Gelişmiş saç ekim uygulamaları sayesinde memnun olmadığınız kellik görüntüsünden kurtularak binlerce ürün denemeye gerek kalmadan kendi saçlarınıza yeniden sahip olma şansınız bulunuyor!

           Saç ekim işlemi kellik sorunu yaşanılan bölgenin genişliğine göre değişmekte ve kişiye özel olarak yapılmaktadır. Sağlıklı saç köklerinin olduğu bölgelerden saçlar kökleri ile birlikte alınarak kellik sorunu olan bölgelere aktarılmaktadır. İyileşme sürecinin sonunda kişi tamamen doğal saçlarına sahip olur ve yaşadığı kellik sorununu hayatından tamamen çıkartmış olur. Saç ekimi tıbbi bir uygulama olup uzman doktorlar tarafından gerçekleştirildiği için bu sorunu yaşayan herkes tarafından güvenle yaptırılabilir ve sağlıklı bir şekilde günlük hayata devam edilebilir.

           Saç ekim işlemi saç ekilecek bölgenin genişliğine göre ortalama 4 saatlik bir operasyondur ve doğal saç çizgisinin sınırları belirlenerek gerçekleştirilir. Bu sayede kişiler iyileşme sürecinin sonunda tamamen doğal bir görünüme gene kendi doğal saçları ile sahip olurlar. İşlem sonrasında yapılan düzenli kontroller sayesinde çeşitli komplikasyonların oluşmasının önüne geçilir ve kişiler hayatlarına normal bir şekilde devam edebilirler. Saç ekimi sonrasında iyileşme sürecinin tamamlanması ve kellik sorunu yaşanılan bölgede saçların doğal olarak uzamaya başlaması ortalama 6 ile 9 ay arasında sürmektedir. Bu sürenin sonunda saç ekimi yapılan bölgede saçlar doğal olarak uzamaya başlar ve dökülme sorunu ortadan kalkmış olur.

Saç ekimi işleminin diğer uygulamalara göre en büyük avantajı ise herhangi başka birinin donör olmasına gerek kalmamasıdır. İşlem kendi saç kökleriniz ile gerçekleşir, farklı ve bölünmüş bir görünüm oluşmasına engel olunur. Kalıcılık açısından da en garanti yöntem gelişmiş tıp uygulamaları ile saç ekimi işlemdir.

Uzman kadromuz ve gelişmiş cihazlarımız ile saç ekimi profesyonel ve steril şartlarda gerçekleştirilmekte ve yaşadığınız kellik sorununu hayatınızdan tamamen çıkartmaktayız. Estepalace olarak hayal ettiğiniz gür saçlara sizleri kavuşturuyor, aynaya her baktığınızda kendinizi daha çok sevmenizi ve dış görüntünüzle barışmanızı sağlıyoruz. Sizde hemen şimdi kelliği hayatınızdan çıkarabilir ve saçlarınıza yeniden sahip olabilirsiniz!

Biz Sizi Arayalım