YÜZ DOLGUSU
Estepalace'ta Yüz Dolgusu !

Yüz Dolgusu

Kısa bir süre içerisinde gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak adına uygulanan yöntemlerden biri olan yüz dolgusuameliyatsız bir uygulama olması sebebiyle tercih edilmektedir. Yapılan yüz dolgusunda dolgu maddeleri derinin alt kısmına doğru enjekte edilmektedir. Bu maddeler, deride bulunan ince ve derin kırışıklıkları giderebilmek, ince dudakları kalın hale getirmek, yanak kısmına dolgunluk vermek, yara izlerini tedavi edebilmek ve ciltte yer alan çukurları giderebilmek için uygulanmaktadır.

Problemli bölgeye, kırışıklık hattının olduğu bölgeye ya da dudaklara ince bir iğne yardımıyla yüz dolgusu uygulaması yapılabilmektedir. Küçük miktarlarda enjekte edilen dolgu maddeleri, uygulama sonrasında hemen etkisini gösterecektir. Dolgu enjeksiyon işlemi yaklaşık olarak 20-30 dakika kadar sürmektedir. Uygulama ameliyatsız olduğu için, hemen normal yaşama dönülebilir. Kalıcılığı kişiler arasında 8-18 ay arasında farklılık gösterebilmektedir.

Yüz Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Yüz dolgusunun genel olarak uygulanma amacı; sarkma, kırışıklık ya da iz olan bölümün altındaki deride yer alan çöküklüğü gidermektir. Yüzde uygulandığı alana dolgu sağlayabilmektedir. Dolgu enjeksiyonu, kısa süren ve konforlu bir işlem olduğundan hastaların pek bir ağrı hissetmesi söz konusu değildir. Zaten uygulama sırasında ağrı kesici kremler, buz ya da sinir uyuşturma teknikleri kullanılmaktadır. Böylece dolgu sırasında herhangi bir acı ya da ağrı duymazsınız.

Uygulanan dolgunun çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. Kaşa şekil vermek, sivilce ve yara izlerini gidermek, alın çizgileri, yüz sarkması ve kaş arasındaki çizgilerin yok edilmesi tedavinin kullanıldığı bazı alanlardandır. Ayrıca bu uygulamayla göz çevresinde bulunan kırışıklıklar ve kaz ayakları da ortadan kaldırılabilmektedir. Yüz dolgusunun en önemli avantajı; ameliyatsız bir uygulama olup, çok kısa sürmesidir. Basit bir operasyon olarak görüldüğü için hastalar hemen günlük yaşantısına dönebilmektedir.

Yüz Dolgusu Fiyatları Nasıldır?

Yapılan yüz dolgusu fiyatları bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli amaçlarla ve değişik tedavilerde kullanılabildiğinden yüz dolgusu fiyatları hastanın durumu doğrultusunda belirlenebilmektedir. Genel olarak yüz dolgusunun fiyatları çok fazla olmamakla birlikte, kolayca ödeyebileceğiniz tedavi çeşididir. Bunun için bir bütçe ayırmanız gereklidir. Doktorunuzun size vermiş olduğu fiyat dahilinde bu uygulamayı uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız dolguyu iyi bir yerde yaptırmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır.

Hemen Arayın!
Bizi Arayın Uzmanlarımızla Saç Ekiminizi Planlayın !